O společnosti

Společnost IT CONsult Solution patří mezi významné společnosti specializující se na dodávky služeb a řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Vize: 

Informační technologie a související služby musí jednoznačně podporovat efektivní řešení potřeb našich zákazníků.

Mise: 

Nabízíme řešení a služby s vysokou mírou přidané hodnoty, které našim zákazníkům umožňují vysokou míru efektivity při naplnění svých definovaných vizí a cílů.

O společnosti

Společnost byla založena senior konzultanty na oblast informačních a komunikačních technologií působících na trhu ICT od roku 1990 a majících za sebou mnoho referenčních projektů u významných zákazníků z celého spektra od veřejné správy, finančních společností, obchodních společností, zdravotnických organizací, společností veřejné služby a utilit až po výrobní společnosti. Společnost IT CONsult Solution působí na trhu informačních a komunikačních technologií „ICT“ od roku 2005.Vytváříme moderní e-business řešení a aplikace založené na otevřených standardech, provozovaných v náročném prostředí sítě Internet a postavených na stabilní infrastruktuře s využitím maximální bezpečnosti. Využíváme inovativní technologické postupy pro návrh, realizaci a integraci firemních procesů.

ITCON ....a certain way for your success

Známe cestu, jak podpořit Váš úspěch

Itcon