Pondělí - Pátek8:00 - 21:00
PobočkyŠtefánikova 18/25, 150 00 Praha 5 | Ptácká 127, 293 01 Mladá Boleslav
Navštivte naše sociální sítě
CHCETE PODPOŘIT SVŮJ ROZVOJ?

Pomůžeme
optimalizovat Vaše IT

Náš tým IT expertů s komplexním portfoliem znalostí Vám pomůže efektivně řídit IT zdroje a procesy tak, aby optimálně podpořily Váš business.
SMĚŘUJTE K ÚSPĚCHU

Využijte naplno
potenciál digitalizace

Překonejte s námi úskalí digitalizace Vašeho podnikání a využijte její potenciál. Svěřte se do péče odborníkům v oboru digitální transformace a Business Intelligence. Provedeme Vás digitální transformací.
NA STRANĚ ZÁKAZNÍKA

Čím jsme jiní

Vždy jsme na straně zákazníka, chceme mu rozumět a optimálně podpořit jeho business. Jsme skupina IT profesionálů s vysokým porozuměním potřeb těch, pro které pracujeme.
PODPOŘTE SVÉ VIZE A AMBICE

Náš přístup

Ptáme se svých zákazníků na jejich vize, cíle a ambice, případně jim je pomáháme definovat.
A pak je doprovázíme při realizaci a při naplňování definovaných cílů.
ČINY MÍSTO SLIBŮ

Naše výsledky

Za nás mluví hlavně naše výsledky, nikoli jen slova. Našim cílem je skutečná přidaná hodnota pro zákazníka a jeho zájem s námi spolupracovat i v budoucnu.
KDE JE NÁŠ PŘÍNOS?

Co
děláme

Poskytujeme profesionální konzultační služby v oblasti moderních trendů řízení IT služeb. Jako spolehlivý partner Vás provedeme celým procesem digitální transformace a pomůžeme optimálně využít moderní technologie. Zajistíme kontinuitu Vašeho podnikání a pomůžeme vybudovat kybernetickou ochranu.
IT Governance & Quality Assurance
V rámci IT Governance přinášíme moderní trendy v oblasti přístupu a způsobu řízení IT procesů a služeb v organizacích. Pomocí definovaných pravidel, vtahů a procesů pomáháme v organizaci řídit IT služby tak, aby v maximální míře podporovaly strategické cíle organizace.
Digitální transformace
Pomáháme zákazníkům optimálně využít celosvětový trend digitální transformace pro své podnikání a svůj úspěch. Náš komplexní přístup zahrnuje využití moderních technologií, úpravu interních procesů, nastavení správného řízení IT a digitalizace, zvyšování digitální gramotnosti zaměstnanců a provádění související osvěty. Jsme spolehlivý průvodce digitální transformací.
Systémová integrace
Jako systémový integrátor dbáme na principy, aby námi navržený a integrovaný ICT ekosystém měl moderní architekturu, ideální výkon a škálovatelnost a celý proces integrace jednotlivých subsystémů v jeden celek fungoval jako jeden skvěle vyvážený celek. Pro nás je vždy důležitým prvkem systémové integrace účelně navržená infrastruktura zaměřená na podporu konkrétních procesů.
Kybernetická bezpečnost
Kybernetická kriminalita je největší hrozbou současné digitální doby a je nezbytné jí profesionálně čelit. Poskytujeme konzultační i technické služby pro vybudování systému Vaší kybernetické bezpečnosti, provedeme analýzy či audity Vaší připravenosti, najdeme slabiny Vaší architektury a sítě pomocí penetračních testů. Správným využitím prvků fyzické bezpečnosti pomůžeme ochránit Váš perimetr.
Portály & Webové aplikace
Nejsme jen teoretickými poradci, dokážeme komplexně zaštítit Vaše digitální potřeby. Webové stránky, mobilní aplikace, e-portály, e-shopy, kódování, UX, SEO či copywriting pro nás nejsou žádný problém. Každou oblast zaštiťujeme IT profesionály, kteří promění Vaše představy v realitu.
Business Intelligence
Získejte komplexní přehled o svém podnikání. Integrujeme pro Vás moderní nástroje, díky kterým vytěžíme absolutní maximum o Vašich zákaznících, organizaci, ale zejména i o konkurenci. Firemní reporting s prvky využívajících dat z Vašich existujících systémů, jenž Vás dostane o krok napřed před ostatními.
https://itcon.cz/wp-content/uploads/2021/09/1.jpg
ROSTEME S NAŠIMI KLIENTY

O nás

Jsme skupina profesionálních konzultantů z oblasti informačních a komunikačních technologií, z nichž většina působí na trhu ICT již od roku 1990. Mluví za nás zejména mnoho úspěšných projektů pro významné klienty z rozličných odvětví od veřejné správy, finančních institucí po zdravotnické organizace či energetické a výrobní společnosti.

Provedeme Vás digitální transformací, díky které zvýšíme Vaši efektivitu a pomůžeme dosáhnout kýžených úspěchů. Nabízíme komplexní poradenství, řešení a služby v oblasti informačních a komunikačních technologií, které našim zákazníkům v době celkové digitalizace společnosti umožňují optimálně využívat moderní technologie a díky tomu efektivně plnit své vize a cíle.

Konzistence

V naší práci pro Vás podáváme vysoký a konzistentní výkon, na jehož výsledky se můžete trvale spolehnout.

Efektivita

Pomáháme Vám držet vysokou úroveň efektivity Vašeho podnikání s pomocí nejmodernějších trendů a technologií.

Integrace

Velmi dbáme na integraci moderních, efektivních a nadčasových trendů a technologií integrovaných do jednoho funkčního plnohodnotného systému.
PŘÍKLADY NAŠÍ PRÁCE

Máme důvěru
velkých partnerů

Nasadili jsme IT Governance

Implementovali jsme nový způsob řízení IT dodavatelů v souladu s metodikou ITIL4 a IT4IT, vytvořili Knowledge Management, zrealizovali manažerský reporting formou dashboardů.
Zákazník
AUTOMOTIVE

Zavedli jsme systém BCM

Zpracovali jsme společně se zákazníkem komplexní plány zajištění kontinuity jeho podnikání a přípravy na neočekávané situace a havárie. Zavedli jsme systémy prevence proti finančním, provozním a reputačním škodám organizace.
Zákazník
FINANCE

Digitální transformace - Digi365

Vyhodnotili jsme objektivně digitální vyspělost organizace (Digital Maturity Index), naplánovali všechny kroky v oblasti technologií, digitalizace procesů, digitální gramotnosti personálu a celého systému řízení digitální transformace zákazníka. Pomohli jsme využít moderní digitální technologie pro akceleraci jeho podnikání.
Zákazník
VEŘEJNÝ SEKTOR
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
ARROWBLACK
ceps
CSSZ
ČD
ČRA_0
čvut
EON
GRHZS
HILTON
iNNOGY
IPVZ
LESY
MPSV
ncp4
nkp
NOVA
PPF
skoda
vozp
CHTĚJTE VÍC

Podpořte své
podnikání hned

Spolupracujte s těmi odborníky, které pro svůj rozvoj skutečně potřebujete. Provedeme Vás nejen digitální transformací, ale i celým světem IT a kybernetické bezpečnosti.
012345678900123456789001234567890+

projektů realizovaných u našich klientů

012345678900123456789001234567890+

konzultantů připravených realizovat Vaše projekty

0123456789001234567890+

profesně certifikovaných rolí v našich týmech

https://itcon.cz/wp-content/uploads/2021/09/triangle-2.png
PODÍVEJTE SE NA NAŠI PRÁCI

Ukázky našich projektů

VšechnoAutentifikovaný hiringBusiness Continuity ManagementBusiness InteligenceDigitální transformaceIT Governance & Quality AssuranceKybernetická bezpečnostPortály & Webové aplikaceSystémová integrace
Aktuality

Nejnovější informace

18Led
EU DESI 2023
Víte, jak je na tom ČR v digitalizaci (včetně digitalizace státní správy) v rámci EU za rok 2023? Jsme nad průměrem EU nebo pod ním? Podívejte se na: https://digital-decade-desi.digital-strategy.ec.europa.eu/datasets/desi/charts
Digi365 – nová metoda měření digitální vyspělosti je na světě
22Pro
Digi365 – nová metoda měření digitální vyspělosti je na světě
Tvoříme nový portál www.digi365.cz. Brzy tady bude popsaná nová metoda, jak změřit svou digitální vyspělost a jak řídit celou digitální transformaci.
Kanceláře
Štefánikova 18/25, 150 00 Praha 5
Na Farkáně III 155/16, 150 00 Praha 5
ITCON Solutions s.r.o.
IČ 274 32 769, DIČ 274 32 769
Certifikace

BCM

ITIL®

ISMS

ArchiMate®

Hacking

IT4IT®

SCRUM®

TOGAF

P3O®

ITSM

PRINCE2®

BABOK®

GDPR

ISTQB

DevOps

2022 © ITCON