Pondělí - Pátek8:00 - 21:00
PobočkyŠtefánikova 18/25, 150 00 Praha 5 | Ptácká 127, 293 01 Mladá Boleslav
Navštivte naše sociální sítě
KDE VÁM MŮŽEME POMOCI

Co pro Vás
můžeme udělat

Poskytujeme profesionální konzultační služby v oblasti moderních trendů řízení IT služeb. Jako spolehlivý partner Vás provedeme celým procesem digitální transformace a pomůžeme optimálně využít moderní technologie. Zajistíme kontinuitu Vašeho podnikání a kybernetickou bezpečnost.

IT Governance & Quality Assurance
V rámci IT Governance přinášíme moderní trendy v oblasti přístupu a způsobu řízení IT procesů a služeb v organizacích. Pomocí definovaných pravidel, vtahů a procesů pomáháme v organizaci řídit IT služby tak, aby v maximální míře podporovaly strategické cíle organizace.
Digitální transformace
Pomáháme zákazníkům optimálně využít celosvětový trend digitální transformace pro své podnikání a svůj úspěch. Náš komplexní přístup zahrnuje využití moderních technologií, úpravu interních procesů, nastavení správného řízení IT a digitalizace, zvyšování digitální gramotnosti zaměstnanců a provádění související osvěty. Jsme spolehlivý průvodce digitální transformací.
Systémová integrace
Jako systémový integrátor dbáme na principy, aby námi navržený a integrovaný ICT ekosystém měl moderní architekturu, ideální výkon a škálovatelnost a celý proces integrace jednotlivých subsystémů v jeden celek fungoval jako jeden skvěle vyvážený celek. Pro nás je vždy důležitým prvkem systémové integrace účelně navržená infrastruktura zaměřená na podporu konkrétních procesů.
Kybernetická bezpečnost
Kybernetická kriminalita je největší hrozbou současné digitální doby a je nezbytné jí profesionálně čelit. Poskytujeme konzultační i technické služby pro vybudování systému Vaší kybernetické bezpečnosti, provedeme analýzy či audity Vaší připravenosti, najdeme slabiny Vaší architektury a sítě pomocí penetračních testů. Správným využitím prvků fyzické bezpečnosti ochráníme Váš perimetr.
Portály & Webové aplikace
Pomůžeme Vám komplexně zajistit Vaši externí digitální komunikaci. Zpracujeme webové stránky, mobilní aplikace, e-portály, e-shopy, zajistíme kódování, UX, SEO či copywriting. Nasadíme analytické nástroje, které všechny Vaše komunikační kanály pomohou optimalizovat jak při provozu, tak rozvoji. Budete na trhu vidět.
Business inteligence
Získejte komplexní přehled o svém podnikání. Pomocí moderních nástrojů Vám pomůžeme integrovat Vaše data a informace a díky tomu získáte dokonalý přehled o Vašich zákaznících, podnikání, interní efektivitě organizace, ale i o konkurenci. Zrealizujeme komplexní monitoring a reporting pro jednotlivé manažerské úrovně, hlavní výstupy zaintegrujeme do přehledných a periodicky aktualizovaných dashboardů.
Autentifikovaný hiring
Zajistíme kvalifikovaný personál s kompetencemi, přesně odpovídajícími Vašim potřebám. Může jít o krátkodobý či dlouhodobý externí vztah nebo i o zaměstnanecký poměr. Zorganizujeme - například formou outsourcingu - externí obsazení potřebných rolí ve Vaší organizaci. Pomůžeme Vám i se specializovanými pozicemi, např. manažer či architekt kybernetické bezpečnosti, DPO, IT architekt a další IT či business experti.
Systémy & Infrastruktura
Pomáháme našim zákazníkům při budování flexibilní a vyvážené infrastruktury informačních a komunikačních technologií s maximálním ohledem na kvalitu, stabilitu a efektivnost nabízeného řešení s plnou podporou v rámci záruční, ale i pozáruční péče. Soustředíme se na dodávky a podporu systémů, aplikací, IT technologií, komunikační i bezpečnostní infrastruktury.
ITCONKanceláře
Štefánikova 18/25, 150 00 Praha 5
Na Farkáně III 155/16, 150 00 Praha 5
JSME TU VŽDY PRO VÁSPodpora zákazníků
NEZBYTNÉ INFORMACEDůležité odkazy
PORTFOLIO KOMPETENCÍCertifikace
BCM IT4IT® PRINCE2®
ITIL® SCRUM® BABOK®
ISMS TOGAF GDPR
ArchiMate® P3O® ISTQB
Hacking ITSM DevOps
ITCONKanceláře
Štefánikova 18/25, 150 00 Praha 5
Na Farkáně III 155/16, 150 00 Praha 5
JSME TU VŽDY PRO VÁSPodpora zákazníků
NEZBYTNÉ INFORMACEDůležité odkazy
OPRAVDOVÍ PROFESIONÁLOVÉCertifikáty
BCM2
BPM
BPM
BPM
BPM
BPM

2022 © ITCON, vytvořil PO